16 Lut

Konferencja „Konstrukcje stalowe”

KONFERENCJA SZKOLENIOWA KONSTRUKCJE STALOWE – konferencja szkoleniowa dla projektantów konstrukcji, inżynierów budownictwa, architektów.

Cykl konferencji dotyczący konstrukcji stalowych  to specjalistyczne szkolenie prowadzone przez projektantów  konstrukcji: dr inż. Sławomira Labochę i dr inż. Łukasza Skotnego,  którzy naukowo i zawodowo zajmują się konstrukcjami budowlanymi, głównie przemysłowymi, stalowymi i zespolonymi stalowo-betonowymi oraz konstrukcjami maszyn ciężkich wraz z implementacją numerycznych metod analiz statystyki, stateczności i dynamiki tych konstrukcji.

Projektują m.in.: hale, przemysłowe konstrukcje wsporcze, wieże, słupy energetyczne, maszty i kominy, silosy, maszyny i urządzenia z obszaru przemysłu offshore.

W dniu 28 lutego 2018 w Poznaniu  a następnie 1 marca we Wrocławiu odbędzie się konferencja  szkoleniowa  dotyczącą optymalizacji rozwiązań projektowych w konstrukcjach stalowych obejmującą podatność połączeń, stateczność konstrukcji prętowych oraz powłok, zwichrzenie w wymiarowaniu elementów prętowych.

Udział  bezpłatny w ramach ograniczonej puli miejsc sponsorowanych na zasadach określonych w regulaminie, po wyczerpaniu miejsc sponsorowanych udział odpłatny (100 zł +23% VAT).

Zapisy na konferencję przyjmowane są wyłącznie poprzez stronę firmową [ http://www.archmedia.pl/ | <http://www.archmedia.pl/> ] [ http://www.archmedia.pl/ | www.archmedia.pl ] Osoby posiadające konto w naszym serwisie logują się na swoje konto i zapisują się na wybraną konferencję.

Osoby nie posiadające konta muszą je założyć, chcąc mieć dostęp  do możliwości zapisu na konferencję.

W tygodniu poprzedzającym konferencję do zapisanych poprzez serwer osób wyślemy  informacje organizacyjne dotyczące miejsca, godziny rozpoczęcia i zakończenia konferencji wraz z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji.

Zapraszamy także na konferencje dotyczące konstrukcji żelbetowych podczas których Profesor Starosolski omówi wybrane zagadnienia z zakresu projektowania konstrukcji żelbetowych w cyklu Cicer cum caule, czyli wszystkiego po trochu cz. II.

Na Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji w marcu  zaprasza Państwa Profesor Łukasz Drobiec

Program i zapisy: http://pzitb.dkonto.pl/wppk-2018