28 Lis

VII Konferencja „Geoinżynieria w Budownictwie”

Szanowni Państwo, w dniach 6–7 grudnia w Krakowie odbędzie się VII Konferencja „Geoinżynieria w Budownictwie”, organizowana przez nasze Wydawnictwo INŻYNIERIA. Główny temat tegorocznego spotkania to projektowanie, wykonawstwo, nadzór oraz utrzymanie kondygnacji podziemnych w zabudowie miejskiej. Od pierwszej edycji wydarzenia duży nacisk kładziemy na wystąpienia ekspertów reprezentujących uczelnie techniczne oraz największe branżowe przedsiębiorstwa. Właśnie dzięki temu Konferencja jest zarówno świetną okazją do pogłębienia wiedzy, jak również do aktywnego udziału w debatach.

Mając na uwadze to, jak ważnym jest stworzenie okazji szerokiemu gronu uczestników do poszerzania wiedzy, jak też wymiany doświadczeń podczas dyskusji, chciałabym zachęcić Członków POLSKIEGO ZWIĄZKU INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW BUDOWNICTWA do wzięcia udziału w obradach, proponując specjalny rabat dla każdego z uczestników w wysokości 150 zł netto, który pojawi się po wpisaniu do systemu rejestracyjnego http://konferencje.inzynieria.com/geoinzynieria/ kodu PZITB2017.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr. tel. 12 351 10 90 lub e-mailem biuro@inzynieria.com.